_
Полипропилен FengYue
Полив SLD
Полипропилен BlueOcean
Теплый пол Unipex

Оптовый прайс спрашивайте у наших менеджеров!

_
  Металлопластиковые трубы Металлопластик
       Трубы МП
       Фитинг NTM
       Комплектующие
  Теплый пол Теплый пол
       Труба UNIPEX
  Полипропиленовые трубы Полипропилен
       Трубы PP-R
       Фитинг ПП
       Паяльники
       Blue Ocean
  Ножницы Труборезы
  Краны шаровые Кран шаровый
       СантехКомплект
       СантехМонтаж
       КиевСантехБуд
       TK (Три ключа)
       Разные
       Для подкл. приборов
  Радиаторы Радиаторы
       ASB
       SANICA
       Фурнитура
  Гибкий шланг Гибкий шланг
       Для подвода воды
       Для подвода газа
       Для душа
       Для стирал. машины
  Гофрошланг подвода воды Металлорукава
  Поливочные аксессуары Полив
       Шланг для полива
       Аксессуары
         - Пистолеты
         - Вертушки
         - Улитки
         - Летний душ
         - Соединения
       Garden Accessories
  Подмотка Подмотка
  Латунь Фитинги латунные
  Арматура Арматура
       Коллектора
       Фильтра
       Клапана
       Разное
  Смесители Смесители
       Haiba
       Zerix
       O&L
       Комплектующие
         - Haiba
         - Storm
         - Лейки для душа
  Хомуты Хомуты
  Фильтра очистки воды Фильтра
  Циркуляционные насосы Насосы
  Гофра и сифоны Гофра и сифоны


Лента новостей

Лента новостейРадіатори опалювання не потечуть, якщо основним критерієм при виборі приладу для Вас є те, наскільки він адаптований до конкретних умов експлуатації, які обмеження на його використання є у кожному конкретному випадку.

Основними проблемами, що виникають при експлуатації опалювальних приладів є:
- Корозія внутрішніх поверхонь
- Хімічна і електрохімічна корозія
- Гідравлічні удари
- Газоутворення в алюмінієвих радіаторах

У всьому світі прийнята двотрубна система опалювання - по одному трубопроводу теплоносій підводиться до приладів, по другій - відводиться. Це так зване паралельне підключення приладів. У нас в переважній більшості випадків система опалювання - однотрубна, з послідовним під'єднуванням приладів. Тому для забезпечення необхідної тепловіддачі, сполучених таким чином приладів, необхідно забезпечити велику масову витрату теплоносія в одиницю часу, що спричиняє за собою підвищення характеристик, як по тиску, так і по температурі. Іншим недоліком однотрубної системи є її важке регулювання, оскільки при зміні параметрів роботи одного приладу спричиняє за собою зміни в роботі інших. Двотрубна система цього недоліку позбавлена. Вживання однотрубної системи спричиняє за собою використання опалювальних приладів з великим запасом по міцності і з малим гідравлічним опором.

Ще одним з важливим моментом при експлуатації системи опалювання є вимога, по якій вона має бути постійно заповнена водою. Корозійні процеси в системі заповненою повітрям, йдуть набагато інтенсивніше. Запуск системи опалювання повинен проводитися плавно, з поступовим наростанням тиску (включення циркуляційних насосів за допомогою перетворювачів частоти). Недотримання цієї умови при запуску системи дуже часто наводить до гідравлічних ударів, які просто руйнують радіатор.
Основні види опалювальних радіаторів

1. Панельні радіатори (конвектори) - прилади з переважно конвекційним випромінюванням. У нас це Kermi, Demrad, DeLonghi, Purmi, і ще не менше двох десятків виробників виробів. Висока тепловіддача на одиницю об'єму, доступні ціни, гарний зовнішній вигляд зробили ці прилади самим використовуваним в світі.

У нас ці радіатори бездоганно хороші для котеджного будівництва з автономними котельними, можуть використовуватися в багатоповерхових будівлях з автономними тепловими пунктами. Проте ці радіатори не переносять гідравлічних ударів і вимагають високої якості теплоносія, що практично закриває їм дорогу в існуючу міську забудову. В даний час ряд європейських заводів (Kermi, і ін.) почали випускати конвектори заввишки до 300 мм з товщиною стінки водяної сорочки до 2 мм, що дозволить використовувати їх і в наших міських системах опалювання.

2. Сталеві трубчасті радіатори. Інтерес до них визначається високим рівнем дизайнерських рішень і гігієнічністю приладів. У нас присутні Arbonia, Zehnder, Kermi, КЗТО (Росія), радіатори італійського виробництва. В трубчастих приладів немає проблем з тиском, але товщина металу не перевищує 1,5 мм, що, на жаль, не дає підстав для тривалого оптимізму при використанні в існуючій міській забудові. Трубчасті радіатори "РС", "Гармонія" виробництва КЗТО (Росія) з внутрішнім антикорозійним полімерним покриттям і дизайном кращих європейських радіаторів практично не мають обмежень по вживанню.

Радіатор "Гармонія" має вищу тепловіддачу в порівнянні з іншими трубчастими радіаторами за рахунок великої частки конвекційної складової (повітря нагрівається і внутрішньою поверхнею радіатора) і значно дешевше за його європейський прототип WULKAN (Польща-Німеччина).

3. Чавунні радіатори. Практично несприйнятливі до поганої якості теплоносія, що визначає і досить тепле відношення до них вітчизняного споживача. Якщо ж взяти до уваги наявність на ринку продукції заводів Ferroli, DemirDokum (Ridem) з високою якістю литва і досконалим дизайном при відносно невисокій ціні, то інтерес до них буде і далі високим. Дизайн вітчизняних радіаторів і їх конструкція в останніх 3 роки також радикально змінилися.

Але, на жаль, гідравлічні удари чавунні радіатори, у тому числі і вітчизняні, переносять погано і це треба враховувати при їх виборі. Вітчизняні радіатори на відміну від імпортних вимагають обов'язкового протягання міжсекційних з'єднань перед установкою і додаткового фарбування.

4. Алюмінієві радіатори. Красиве алюмінієве литво, секційна конструкція, мала вага, висока тепловіддача привертає увагу як фахівців так і конкретних споживачів. Алюмінієві радіатори випускаються в двох варіантах:
- Литі алюмінієві радіатори, де кожна секція відлилася як цілісна деталь.
- Радіатори екструзій, де кожна секція складається з трьох елементів, сполучених механічно одна з одною. Герметизація з'єднань здійснюється або елементами ущільнювачів або через клейове з'єднання. Причому, в більшості випадків, збірка секцій виконується у вигляді блоків з 2, 3 і більш за секції.

З врахуванням специфіки вітчизняних опалювальних систем є моделі, розраховані на високий тиск. На ринку присутні в основному італійські фірми, такі як Fondital, Sira (Alux), Global, IPS.

Основною проблемою при їх експлуатації є необхідність в підтримці значення РН (кислотність теплоносія) у вельми вузькому діапазоні, що в існуючій міській забудові проблематично, та і в індивідуальному будівництві теж не завжди здійснимо. Другою проблемою є газоутворення в приладах, яке може приводити до постійного появи повітря в системі опалювання, якщо вона не спроектована з врахуванням цього чинника. Міцністні параметри радіаторів екструзій і литих порівнянні. Досить уважно також треба віднестися до наявності металів-антагоністів в системі опалювання.

5. Біметалічні радіатори. Не дивлячись на "алюмінієвий" вигляд їх все ж слід вивести в особливу групу радіаторів, що прекрасно акліматизувалися в Україні. Завод Sira (Італія) випускає ці радіатори більше 30 років, в нас історія їх експлуатації близько 15 років. Конструкція цих радіаторів, захищена патентом Sira, така, що запас міцності перевищує всі можливі тиски в системі багато разів, контакт теплоносія з алюмінієм зведений практично до нуля. Слід також відзначити оригінальний вузол з'єднання секцій, який зводить до мінімуму фізичні зусилля і трудовитрати при збірці-розбиранні з високою надійністю з'єднання. Нова розробка компанії Sira радіатор RS-Bimetal включила останні розробки технології і дизайну. Нові версії біметалічних радіаторів (Global, Bimex, Сантехпром) в даний час фактично проходят випробування реальною експлуатацією.

6. Конвектори, що вбудовуються в підлогу. Сучасні архітектурні рішення із скляними стінами не залишають місце для традиційних опалювальних приладів. Тому в останніх 5-10 років спостерігається різке збільшення як попиту, так і виробництва вбудовуваних приладів. У нас представлені Jaga, Mollenhof і КЗТО (Росія). Вони мають порівнянні технічно характеристики. Теплообмінники виготовлені з мідних труб з алюмінієвим обребренням. Прилади КЗТО (Модель БРИЗ) мають також варіант виконання із сталевих труб. Основне питання, на яке потрібно звернути увагу, - це сумісність мідних трубопроводів з системою опалювання, що діє. Наприклад, наявність в ній елементів з металів-антагоністів міді може привести до істотних проблем.

7. Плінтусні конвектори. Це опалювальні прилади, які розташовуються не лише під вікнами, а в основному уздовж зовнішніх стін, займаючи при цьому незначний простір (не більше 10 см по глибині і 20-25 см по висоті). Їх використання характерне для опалювальних систем Північної Америки. У нас близько 10 років продаються американські прилади на мідних трубах з алюмінієвим обребренням. КЗТО з 2002 року також приступив до випуску аналогічних приладів як з мідними, так і із сталевими трубопроводами.

8. Конвектори на сталевих трубах із сталевим обребренням (типа УНІВЕРСАЛ). В даний час це самий використовуваний опалювальний прилад в новобудовах і інших міст. Привертає увагу в першу чергу його відносно невисока ціна (у варіанті без терморегулятора). Але на жаль це також той прилад, який масово замінюється на інших типів радіаторів при заселенні будинків мешканцями. Ці прилади мають безумовно дуже високу живучість, але їх не зовсім сучасний дизайн і недостатня тепловіддача в квартирах-новобудовах приводять до їх масової заміни.

Андрій Кучменда, спеціально для wasser.com.ua


 
Еще статьи по теме:
Как выбрать газовый котел
Теплый водяной пол

Другие статьи:
Из истории водопровода
Монтаж полипропиленовых труб
Мастер-класс: Ремонт классических смесителей.
Смесители. Виды смесителей. Как выбрать смеситель.
Смесители и элементарные правила ухода за ними!
Наиболее экономичный способ подогрева воды.

hr

Мы работаем с: Крымом, Винницкой, Волынской, Днепропетровской, Донецкой, Житомирской, Закарпатской, Запорожской областью, Ивано-Франковской, Киевской, Кировоградской, Луганской, Львовской, Николаевской, Одесской, Полтавской, Ровенской, Сумской, Тернопольской, Харьковской, Херсонской, Хмельницкой, Черкасской, Черниговской, Черновицкой областью.


Ваш заказ может быть доставлен в удобное для Вас время во все области и города Украины. Вы можете уточнить дату, время и, маршрут доставки у менеджера. Цену товара на момент заказа, уточняйте у менеджера.


Ваш заказ может быть доставлен в следующие города: Александрия, Алушта, Алчевск, Апостолово, Ахтырка, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Бобринец, Борисполь, Бровары, Бурынь, Верхнеднепровск, Вижница, Винница, Вишневое, Владимир-Волынский, Вознесенск, Гадяч, Глобино, Горловка, Городище, Днепродзержинск, Днепропетровск, Долина, Долинская, Донецк, Дрогобыч, Дубно, Дунаевцы, Евпатория, Желтые Воды, Житомир, Запорожье, Звенигородка, Знаменка, Золотоноша, Ивано-Франковск, Измаил, Ильичевск, Калуш, Каменец-Подольский, Каменка, Канев, Карловка, Катеринополь, Керчь, Киев, Кировоград, Кобеляки, Ковель, Коломыя, Комсомольск, Конотоп, Константиновка, Корец, Коростень, Корсунь-Шевченковский, Котовск, Краматорск, Красноармейск, Красноград, Красноперекопск, Кременчуг, Кривой Рог, Кролевец, Лебедин, Лозовая, Лохвица, Лубны, Луганск, Луцк, Лысянка, Львов, Макеевка, Мариуполь, Мелитополь, Миргород, Могилев - Подольский, Мукачево, Нежин, Нетешин, Николаев, Никополь, Новая Каховка, Новгородка, Новоград-Волынский, Новомосковск, Новый Буг, Обухов, Одесса, Орехов, Павлоград, Первомайск (Николаев), Петропавловка, Пирятин, Полтава, Прилуки, Пятихатки, Решетиловка, Ровно, Саки, Сарны, Светловодск, Севастополь, Северодонецк, Симферополь, Синельниково, Славута, Славянск, Смела, Снятин, Стаханов, Сторожинец, Стрый, Сумы, Тернополь, Токмак, Ужгород, Умань, Феодосия, Харьков, Херсон, Хмельник, Хмельницкий, Хотин, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Черноморское, Чигирин, Чутово, Шостка, Шпола, Южное, Южноукраинск, Ялта.


Цены на продукцию спрашивайте у наших менеджеров!
также согласуйте вопросы доставки товара!


Пользовательского поиска


Тимофей:
(опт)
  skype ktima_2008
  Телефон +38-050-29-529-34
  Телефон +38-093-771-39-51
  Телефон +38-098-1-205-205
  Электронная почта ktima@bk.ru

Тарас:
(крупный опт)
  Телефон +38-067-571-88-71
  Электронная почта taryar@mail.ru

Cергей:
(опт и розница)
  skype serg_negyrin
  Телефон +38-095-341-07-01
  Телефон +38-093-124-26-76
  Электронная почта wasser.serg@mail.ru
Мастер-класс: Статья: Ремонт классических смесителей. Мастер-класс: Ремонт классических смесителей.


Статья: Радіатори опалення Радіатори опалення


Статья: Теплый водяной пол Теплый водяной пол


Мастер-класс: Замена смесителя на умывальнике. Мастер-класс: Замена смесителя на умывальнике.


Статья: Монтаж полипропиленовых труб Монтаж полипропилено- вых труб

Погода в Украинегрузоперевозки
Грузы и транспорт, грузоперевозки
TRUBA.ua - монтаж кондиционеров, холодильные камеры, теплые полы, монтаж отопления
BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: инструменты, оборудование, строительные услуги Строй-Прайс - Все строительные материалы

Строительство и ремонт
ДДО Украины
 
Wasserzakupka.com

Сотворение мира. Теория эволюции. Динозавры. Возраст Земли. Всемирный потоп. Наука и Библия. Семинар Кента Ховинда.

==Каталог ссылок==

Каталог предприятий

Электрофурнитура оптом и в розницу

Atlantica Unipex Wasser RiTong АкваМастер СантехМонтаж ТК (Три Ключа) СантехКомплект NTM ASB Coesklima Pexal Valsir Henco LTM КиевСантехБуд Ferro Никифоров Торех Economic SAYIM SLD Garden Accessories Unipak Remal SanLux O&L FengYue s.m.f. СантехПласт HydroGroup CАНТЕХСНАБ


Design & programming © 2009-2015 ktima